VPIS NOVINCEV V VRTEC ZA šolsko leto 2021/2022

SPOŠTOVANI STARŠI,

obveščamo vas, da bo vpisovanje otrok novincev v vrtec za šolsko leto 2021/2022 potekalo od ponedeljka, 1.3.2021, do petka, 5.3.2021,

  • v ponedeljek od 7. do 16. ure,
  • v torek, sredo, četrtek in petek od 7.30 do 11. ure

  v pisarni pomočnice ravnateljice v vrtcu

Vlogo za vpis lahko dobite ob vpisu ali na naslednji povezavi: VPISNA POLA, jo natisnete in izpolnjeno že prinesete na vpis. Za vpis (če vloge še ne boste izpolnili) potrebujete osebne podatke otroka in staršev oz. zakonitih zastopnikov (tudi EMŠO in davčno številko…). Vse podrobnejše informacije boste prejeli na pogovoru ob vpisu oz. lahko predhodno pokličete na telefonsko številko:  051 375 035

Zaradi epidemioloških razmer vas vljudno prosimo, da ob vpisu vstopate v vrtec samo na vhodu označenim z VPIS NOVINCEV. V skladu s predpisanimi ukrepi za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanja širjenja COVID-19,  vas prosimo, da si ob vstopu v vrtec razkužite roke in uporabljate zaščitno masko.

PRIJAZNO VABLJENI MED NAS

Renata Slavinec Berden, pomočnica ravnateljice 

Vasilija Stolnik, ravnateljica                                         

Zadnja obvestila

Kategorije

Kontakt

Dostopnost